29 Kasım 2005

Cebimde daha şık duruyorsun 20'lik

Yirmiiiiii gün olmuş bişiyler yazmayalı. Bu üç haftada diş ağrısı, daha doğrusu diş eti acısı neymiş sonuna kadar öğrenmiş oldum. Bizim afacan 20'liği aldırdım sonunda eti yardırarak. Profesöre yaptırdım ama sevgili çocuklar işlemi eksik yapmışlar 150 milyoncuk fark ödemekten kurtuldum. Şu an cebimde 15 milyon ve önümde geçinmem gereken 1 hafta var, o 150 milyon bi başka yerden çıkmış yani anlamadım..
Makarna stoklarım tamam, gelirken de kredi kartıyla konserve falan aldım. 1 hafta yeşilaycı birey olarak alkol ve sigaradan uzak durmak durumundayım. Dünyevi işler, ne çok dert tasa oldu be üfff!
Dişimin ve şişen yanağımın resmini çektim. Ama buraya koymiyciğim çünkü çok tiksinç böyle siyah siyah ipler falan. Gereksiz yani.. shownomercy'ci gençlikten özel bi istek olursa mail atarım. Bi de psişik doktor çektiği dişi kanlı ve etli bir halde kağıda sarıp bana verdi, ilk gün açamadım korkudan kağıdı da sonra gittim kanını,etini yıkadım. Çatıya atıcam..
Hala işsizim. Arayasım da yok. Ama bulasım var. Armut piş mail inbox'ıma düş istiyorum. Yılbaşına kadar bulamazsam belki İskenderun'a döner, ev kızı olurum. Bi de Arap koca, oh miss..
Canım sıkıldı yine bak. Kestane var fırında yanmasın bari.

Hiç yorum yok: