5 Mart 2010

Bir amme hizmeti olarak telefon numarası dağıtmak

İş telefonu hattını kullanıp ota boka bu numarayı veren insanlar! Benim hattımın eski sahibi niyetine hepinize söylüyorum; sizin ağzınıza tüküreyim!!!
Günde 15 tane Kartal'daki, Bayrampaşa'daki, Gaziosmanpaşa'daki Bilmemne Ucuzluk Marketi'nin domatesin ve biberin kilosunda yaptıkları inanılmaz indirimleri duyurdukları mesajı almaktan bıktım!!!
Günde 10 tane banka reklam mesajı almaktan bıktım!!!
Günde 5 tane cep telefonu operatörü mesajı almaktan da bıktım!!!
Ha bir de günde 2 kere kredi kartı limiti yükseltmek için banka tarafından, günde 1 kere de kampanyalarını anlatmak için Turkcell tarafından aranmaktan bıktım!!!
Nasıl olsa bu hat gelip geçici diyerek bunca spam'i hatta musallat eden sizlere en büyük bedduam şudur ki 10 yıl aynı yerde çalışın, kendi spam'inizi kendiniz karşılayın da görün gününüzü.

6 yorum:

varol döken dedi ki...

o kadar yalnızım ki kendime naber yazıp gönderiyorum gelmiyor...

varol döken dedi ki...

domatesi indiren biberi indiren bir gün şu gözlerimin önündeki perdeyi de indirir mi ey yüce yarabbim?

varol döken dedi ki...

spamları göğsümde yumuşatır doksana geri gönderirim...

öyle de yetenekli öyle de golcüyüm...

bu da mı gol değil lan barzo?

Adsız dedi ki...

Merhaba
TALİBAN KADIN DÜŞMANI DA BATILILAR KADIN DOSTU MU?
Eğer Taliban Hareketi, Batı’nın kontrolünden çıkmamış olsaydı, Afganistan’da ki kadınların durumu bugünde tartışılıyor olmayacaktı.Peki ya Batı’da ki kadınların durumu? Ya da Batılıların kadınlara yaklaşımı farklı mı? Bunlar neden hiç tartışılmaz da, Afganistan’da ki kadınların durumu tartışılır?Ne yapmış Talibanlar Afganistan’da: kadınları çarşafın içine hapsetmişler, kadınların çalışmasını yasaklamışlar, kadınların okula gitmesini yasaklamışlar vs. vs… Eğer kadın özgürlüğünden, kadınların okula gitmesini, çalışma hakkına sahip olmasını, çarşaf giymemesini vs. anlıyorsak; doğrudur, Batı’da kadın bu tür bir özgürlüğe sahiptir. Yok, eğer kadının özgür olmasından bunun ötesinde bir şeyi anlıyorsak; bu durumda kadınların Batı’da çarşaftan çıkartılıp vitrine bir et parçası olarak konularak yeniden köleleştirildiğini görürüz.Tabii ki Batı’da yaşayan kadınlar bir takım temel haklara sahiptirler ve bu temel haklar, kadınlar açısından oldukça da önemlidir. Ama buradan hareketle Batı toplumlarında kadınların özgür oldukları, ya da artık obje olarak görülmedikleri sonucuna varmak doğru değildir. Batı’da ki kadınların sosyal yaşamlarında ya da sosyal yaşam içerisindeki yerlerinde kadınların lehine bir takım değişimler yaşanmış olsa da, öz itibari ile kadına yaklaşım aynı şekilde korunmuştur.Kadınlar, Talibanlar tarafından bir obje olarak görüldüğü için çarşafa konulurken, Batı’da aynı şekilde obje olarak görüldüğü için, vitrine konulmuştur. Ve böylece Batı’da kadınlar, özgürleştirilme adı altında yeniden çarmıha gerilmişlerdir.“Özgür” kadınların yaşadığı Batı’da her köşe başında “sexshop”larda kadınlar et olarak parça parça satılmaktadır. Gazete ve dergi sayfalarında kadınlar her hangi bir eşya gibi pazarlanmaktadır.Televizyonlarda ve Internet sayfalarında kadınların vücudu parça parça erkek dünyasına sunulmaktadır.Sigaradan motor yağına kadar birçok mamulün reklâmında kadın vücudu obje olarak kullanılmaktadır.Ve nedense bunlar hiç bir şekilde tartışma konusu yapılmamaktadır.Yine aynı şekilde, “özgür” kadınların cenneti Batı’dan, Tayland benzeri fakir ülkelere seks safarileri düzenlenmektedir. Batılılar, bu fakir ülkelere kadınlara ve çocuklara tecavüz etmek için her gün uçaklarla bu ülkelere gitmektedirler. Ve bu seks safarilerinin reklâmı, televizyon ve gazetelerde özgürce yapılmaktadır.Çok uzağa da gitmeye gerek yok, Almanya’dan Çek Cumhuriyeti’ne bir yolculuk yapmak, Batılıların nazarında kadının durumunun ne olduğunu anlamak için yeterde artar bile. Almanya sınırdan Prag’a kadar, yol boyunca kadınlar, kar kış demeden çırıl çıplak bekleyerek Almanya’dan gelen Erkeklere vücutlarını satmaktadırlar.

varol döken dedi ki...

@aykut
rakı içen öldü de su içen ölmedi mi?

La Santa Roja dedi ki...

Yalnızlık Allah'a mahsus Varol, bir de Taliban'a :p

Aykut, Varol'un ricasıyla silmiyorum yorumunu ama okuyamayacağım da. Nasılsa uğramazsın bir daha buraya, kafir blog burası.